הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
הצעה
 
 

איך מתנהלת ההגרלה בעיר שלך ?

לקראת פרסום תוצאות הגרלת ”מחיר למשתכן” השנייה - שר האוצר כחלון סייר הבוקר במרכז בקרת ההגרלות של התכנית. 

 | 14/11/2017
facebook share
Twitter
נושא איך מתנהלת ההגרלה בעיר שלך ? (צילום: חיים מסיקה)
עד כה הוגרלו במסגרת ההגרלה השנייה 4,864 יח"ד. בסה"כ הוגרלו במסגרת התכנית כבר מעל ל-30 אלף יח"ד. עד סוף השבוע יגיע המספר ל-36 אלף יח"ד
 
כחלון: "במקום הזה מגרילים הנחות בשווי של ארבע מאות, חמש מאות ושש מאות אלף ₪. מדובר בסכומים מטורפים. אנחנו עושים את כל העבודה הזאת עבור הזוגות הצעירים והרווקים ששנים חיכו להזדמנות שיש להם בתקופה הזאת. תמשיכו ככה - אנחנו בדרך הנכונה."
 
שר האוצר, משה כחלון הגיע למרכז בקרת ההגרלות של "מחיר למשתכן" במשרד הבינוי והשיכון בירושלים בליווי מנכ"ל המשרד, חגי רזניק, סמנכ"ל משרד הבינוי והשיכון,בני דרייפוס וסמנכ"לית מטה הדיור במשרד האוצר, אסנת אלרואי.
 
במרכז הבקרה קיבל השר כחלון סקירה על ביצוע ההגרלות לקראת תוצאות ההגרלה השנייה הגדולה שישלחו לכ-11,000 זוכים בימים הקרובים. ההגרלות מתקיימות במרתף משרד הבינוי והשיכון בירושלים בתנאי אבטחה גבוהים ותחת פיקוח צמוד של יעוץ משפטי.
 
השר נכח בעת ביצוע הגרלה לפרויקט 360 באשקלון למאה יחידות דיור בעיר. זוהי הגרלה מספר 43 מתוך 103 הגרלות שנערכו עד הבוקר. עד כה הוגרלו 4894 יחידות דיור מתוך כ10,984 בהגרלה זו. הוגרלו עד כה ראשון לציון, נתניה, באר שבע ורמת גן. בהמשך היום יוגרלו בית שמש, חדרה ומודיעין. כאמור, המשפחות יקבלו את הודעות הזכייה בימים הקרובים. עד כה הוגרלו דירות לכ-30,000 משפחות ובהמשך השבוע המספר יגיע ל-36,000.
 
שר האוצר, כחלון: "לי היה חשוב לראות בעיניים שלי את מה שאתם עושים פה. המקצועיות שלכם באבטחת המידע בביצוע ההגרלות יוצרת אמון בלתי רגיל מצד הציבור. יש טענות לתוכנית מחיר למשתכן אבל אתם אגף עם אפס טענות מצד הציבור וזה דבר נדיר בשירות הציבורי. אנשים מגרילים פה הנחות של ארבע מאות, חמש מאות ושש מאות אלף שקלים. אלה סכומים מטורפים והציבור נותן בכם אמון מלא. אני יודע שאתם עובדים קשה מבוקר עד לילה ושהתקופות של ההגרלות לא נורמליות בשבילכם ויש שר שמלחיץ אתכם, אז באתי להודות לכם. אנחנו עושים את כל העבודה הזאת עבור הזוגות הצעירים והרווקים ששנים חיכו להזדמנות שיש להם בתקופה הזאת. תמשיכו ככה - אנחנו בדרך הנכונה."
 
 
 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "איך מתנהלת ההגרלה בעיר שלך ?"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד